Kontakt

Postadress:
Engelbrektsplan 1
114 34 Stockholm
SWEDEN

Tel: +46 (0)8-522 232 00
Fax: +46 (0)8-522 232 01
Information: info@summit.se
Bokningar: bokning@summit.se
Eller chatta direkt med oss om du ser en bubbla nere till höger.

 

Patrik Åström

CEO/Ägare

E-post patrik.astrom@summit.se

Tel +46 (0)8-522 232 00

Erik Ståhl

Chief Financial Officer

E-post erik.stahl@summit.se

Tel +46 (0)8-522 232 00

Kairi Mägi

Financial Manager

E-post kairi.magi@summit.se

Tel +46 (0)8-522 232 00

Lisa Ekström

Director of Sales

E-post lisa.ekstrom@summit.se

Tel +46 (0)8-522 232 16

Madelene Lettman

Director of Operations

E-post madelene.lettman@summit.se

Tel +46 (0)8-522 232 13

Martin Tallvid

Föräldraledig

Peter Thelander

Sales

E-post peter.thelander@summit.se

Tel +46 (0)8 522 232 33

Isabell Andrén

Sales

E-post isabell.andren@summit.se

Tel +46 (0)8 522 232 85

Alexander Chibout

Sales

E-post alexander.chibout@summit.se

Tel +46 (0)8 522 232 27

Love O’Jensa

DJ

E-post info@summit.se

Tel +46 (0)8-522 232 00

Kista Timebuilding

Kistagången 12
164 40 Kista
Tel 08-522 232 00
Niina Reinikainen

General Manager

E-post niina.reinikainen@summit.se

Tel +46 (0)8 522 232 02

Mia Börjeson

Guest Manager

E-post mia.borjeson@summit.se

Tel +46 (0)8-522 232 31

Tidningshuset Kungsholmen

Rålambsvägen 17
112 59 Stockholm
Tel 08-522 232 00
Malin Arestål

General Manager

E-post malin.arestal@summit.se

Tel +46 (0)8-522 232 09

Christopher Grahn

Guest Manager

E-post christopher.grahn@summit.se

Tel +46 (0)8-522 232 00

Anna Mogård

Guest Manager

E-post anna.mogard@summit.se

Tel +46 (0)8-522 232 00

T-House Stureplan

Engelbrektsplan 1
114 34 Stockholm
Tel +46 8 522 232 00
Fax +46 8 522 232 01
Ellinor Plogby

Guest Manager

E-post ellinor.plogby@summit.se

Tel +46 (0)8-522 232 37

Agnes Holmstrand

Guest Manager

E-post agnes.holmstrand@summit.se

Tel +46 (0)8-522 232 00

Skofabriken Hornstull

Hornsbruksgatan 23
117 34 Stockholm
Tel 08-522 232 00
Malin Arestål

General Manager

E-post malin.arestal@summit.se

Tel +46 (0)8-522 232 09

Molly Bergman

Guest Manager

E-post molly.bergman@summit.se

Tel +46 8 522 232 24

Solna Gate

Hemvärnsgatan 9
171 54 Solna
Tel 08-522 232 00
Michaela Eklöf

General Manager

E-post michaela.eklof@summit.se

Tel +46 (0)8 522 232 86

Maja Lindgren

Guest Manager

E-post maja.lindgren@summit.se

Tel +46 (0)8-522 232 12

Anna Carlén

Guest Manager

E-post anna.carlen@summit.se

Tel +46 (0)8-522 232 21

Fam Ålander

Guest Manager

Tel +46 (0)8-522 232 00

Simon Karevik

Guest Manager

E-post simon.karevik@summit.se

Tel +46 (0)8-522 232 00

Felix Johansson

Guest Manager

E-post felix.johansson@summit.se

Tel +46 (0)8-522 232 00

GT30 Grev Ture

Grev Turegatan 30, plan 1
114 38 Stockholm
Tel 08-522 232 00
Jenny Björk

General Manager

E-post jenny.bjork@summit.se

Tel +46 (0)8-522 232 28

Hitech Hötorget

Hitechbuilding Sveavägen 9, plan 2, 17 & 18
111 57 Stockholm
Tel +46 (0)8-522 232 00
Fax +46 (0)8 566 150 01
Linus Mannerfors

Guest Manager

E-post linus.mannerfors@summit.se

Tel +46 (0)8 522 232 15

Ann Lilliequist

Guest Manager

E-post ann.lilliequist@summit.se

Tel +46 (0)8-522 232 00

Pia Lundquist

Guest Manager

E-post pia.lundquist@summit.se

Tel +46 (0)8-522 232 00

Fanny Ögren

Guest Manager

E-post fanny.ogren@summit.se

Tel +46 (0)8-522 232 00

Back to menu